NEA/ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ανάθεση τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Κέρκυρα

Σήμερα 1 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 11.30, στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Κορινού, συγκροτείται επιτροπή αξιολόγησης προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων για την τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών/τριών της Γ’ τάξης, στην Κέρκυρα, από 29 Μαρτίου έως 1 Απριλίου 2023.

Η επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, ως πρόεδρο και από:

α) την εκπαιδευτικό κ. Γατσιού Όλγα, κλ. ΠΕ02 (συνοδό), τον εκπαιδευτικό κ.  Ακριβό Δημήτριο, κλ. ΠΕ86 (συνοδό),

β) τον Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου κ. Παλαιολόγου Γεώργιο, το μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Τριανταφύλλου Αθηνά

γ) τον πρόεδρο του δεκαπενταμελούς μαθητικού συμβουλίου Μαυρόπουλο Κωνσταντίνο, τον πρόεδρο του πενταμελούς μαθητικού συμβουλίου του Γ2 Παπαδόπουλο Δημήτριο ως μέλη,

αποσφραγίζει τις προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων (η αναφορά γίνεται βάσει χρονικής σειράς κατάθεσης των προσφορών):

1. TRAVEL GENIUS
  2. MITA TRAVEL
  3. TASIONAS TRAVEL
  4. HERODOTUS TOURS

και αποφασίζει:

Αναθέτει την τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στο ταξιδιωτικό γραφείο HERODOTUS TOURS, διότι  πληροί τις οικονομικές και ποιοτικές προϋποθέσεις  όπως αυτές αναφέρονται στην προκήρυξη και μειοδοτεί στην κατ’ άτομο συμμετοχή για το ξενοδοχείο GOLDEN ALEXANDROS  τεσσάρων αστέρων στο Πέραμα της Κέρκυρας.

Για το σκοπό αυτό συντάχθηκε η πράξη και υπογράφεται.

Ο Πρόεδρος                                                                               Τα Μέλη